KOM I KONTAKT MED OSS



Adem Bajagilovic - VD 

Tel. 0708-93 82 31

adem@sannsmide.se

Denis Bisanovic - Personalchef

Tel. 0733-60 32 84

denis@sannsmide.se

Nermina Bisanovic - Ekonomi & Personal

Tel. 0733-61 34 84 

nermina@sannsmide.se

Ljubomir Perisic - Konstruktör/Kalkylator 

Tel. 0733-28 72 88

ljubomir@sannsmide.se

Vojin Perisic - Konstruktör/Kalkylator

Tel.0733-28 71 96

vojin@sannsmide.se

Adis Dedic -
Administration 

Tel. 0768-63 88 13

adis@sannsmide.se

Arisa Tullberg - Konsultchef & Företagssäljare 

Tel. 0762- 90 10 11

arisa@sannsmide.se

öppettider


Måndag– Fredag 7– 16.30

Helger Efter överenskommelse


kontakt


Besöksadress verkstad Koksgatan 11-15

Besöksadress kontorKoksgatan 9

hitta till oss


Klicka här för att komma till karta och vägbeskrivning

Klicka här

FÖLJ OSS PÅ FACEBOOK OCH LINKEDIN
sann smide ab - växel 040-29 21 80